Hangi Alanlarda Çalışıyoruz?Hizmetlerimiz

Ruhsal sağlığınız, en az vücut sağlığınız kadar önemlidir. Ruhsal bozukluklar üzerinde uzmanlaşmış, deneyimli bir kadro ile hizmetinizdeyiz.

7/24 Destek Hattı

Randevu Talebi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), bilişsel psikoloji ve davranışçı psikoloji prensiplerini bir araya getiren, bilişsel süreçlerin ve davranışların birbirleriyle nasıl etkileşim içinde olduğuna odaklanan bir terapi yöntemidir.

Psikodinamik Psikoanalitik Psikoterapi

Psikodinamik veya Psikanalitik Psikoterapi, insan davranışlarının bilinçdışı süreçlerden kaynaklandığına inanan psikanalitik kuramın temellerine dayanan bir terapi yöntemidir. 

Şema
Terapi

Şema Terapi, duygusal ve davranışsal problemlerin tedavisi için kullanılan bilişsel-davranışçı bir terapi yaklaşımıdır. 

EMDR

Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme (EMDR), travmatik yaşantılar ve stresli olaylar sonrası oluşan psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan bir terapi yöntemidir.

Duygu Odaklı Çift Terapisi

Duygu Odaklı Çift Terapisi, bir çiftin ilişkisindeki duygusal bağlantıyı güçlendirmek ve iletişimlerini iyileştirmek için tasarlanmış bir terapi yaklaşımıdır.

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, çocukların yaşamlarındaki stres, kaygı, travma, aile problemleri veya duygusal problemler gibi sorunları ele almak için tasarlanmış bir terapi yaklaşımıdır.

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, insanların yaşamlarında karşılaştıkları sorunların çözümüne odaklanan bir terapi yaklaşımıdır.

Motivasyonel Görüşme Teknikleri

Motivasyonel görüşme teknikleri, insanların davranışlarını değiştirmeye yönelik bir terapi tekniğidir.

Stratejik Aile Terapisi

Stratejik Aile Terapisi (SAT), ailelerin içinde bulunduğu problemleri çözmek için kullanılan bir terapi yaklaşımıdır.

Diyalektik Davranış Terapisi

Diyalektik Davranış Terapisi (DDT), özellikle duygusal kontrol sorunları yaşayan kişilerde duygu düzenleme, bilişsel değişim, etkili iletişim, kişilerarası ilişki ve kabul üzerinde odaklanan bir bilişsel davranış terapisi yaklaşımıdır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Randevu Talep Edin

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki kısa formumuzu doldurup size uygun bir tarihte randevu talep edebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

    X
    RANDEVU TALEBİ