Bizi Yakından TanıyınHakkımızda

Ruhsal sağlığınız, en az vücut sağlığınız kadar önemlidir. Ruhsal bozukluklar üzerinde uzmanlaşmış, deneyimli bir kadro ile hizmetinizdeyiz.

7/24 Destek Hattı

Randevu Talebi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://bloompsikoloji.com/wp-content/uploads/2023/03/illustration_19198612.png

Artık Yalnız Değilsiniz !

İstanbul'un en iyi lokasyonunda, hayatınızın bir parçası olmak için yola çıktık.

Çoğu zaman hayatın sizin için getirdiklerinin, sosyal yaşamınıza , ruhunuza ve daha saymak ile bitirmenin zor olduğu bir çok alana müdahil olduğunun farkına bile varmazsınız.

Bu zorlu süreçlerin sizi dibe doğru çektiğini, en dibe vardığınızda duyduğunuz ses ile fark etmeniz artık her şeyin daha zor olacağı anlamına gelmektedir.

Hayatın zorlukları ile kora kor bir mücadele içerisindeyken en son duyduğunuz ses artık dibe vurduğunuz anda duyduğunuz ses olmayacak…

Şubat 2016′ dan günümüze kendi alanında en iyiler arasında yer alan Özel MOODİST Hastanesi referansı ile çıktığımız bu yolda hayatın getirdiği zorlukları beraber aşacağımıza inanıyoruz.

Yenilikçi ve öncü yaklaşımlarımız ile depresyon, kaygı bozuklukları , bağımlılık ve cinsel işlev bozukluğu dahil bir çok alanda uzman kadromuz ile özel hayatın gizliliği parolasını düstur edinerek hayatınızın odak noktasında olmaya devam edeceğiz.

Artık Yalnız Değilsiniz !

En uygun, kişiye odaklanmış özel çalışmalarımız ile güvenilir ve itibarlı, teknolojinin en son gelişmelerinden faydalanan profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

7/24 Destek Hattı

(216) 912 17 80

Randevu Talebi

Bize Ulaşın
https://bloompsikoloji.com/wp-content/uploads/2021/08/floating_image_06.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://bloompsikoloji.com/wp-content/uploads/2021/08/floating_image_05.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Randevu Talep Edin

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki kısa formumuzu doldurup size uygun bir tarihte randevu talep edebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

    X
    RANDEVU TALEBİ